Apie projektą

We LOFT – tai jaukus, nedidelis 32 loftų ir 7 papildomų, funkciškai išspręstų erdvių kompleksas Vilniuje. Čia galėsite išsinuomoti jums labiausiai patikusį būstą, renkantis iš skirtingų dydžių loftų bei apartamentų. Visiems komplekso gyventojams yra suteikiamos nemokamos darbo, sporto, poilsio ir pramogų erdvės, pritaikytos kiekvieno poreikiams.

We LOFT kompleksas yra skirtas veikliems, dinamiškiems žmonėms, vertinantiems komfortą bei kokybę. Naujai įrengti, modernaus stiliaus loftai yra ne tik patogūs, bet ir pasižymi estetiška, harmoninga bei įkvepiančia aplinka, kurioje tikimės, jog pasijusite jaukiai, kaip namuose.

We LOFT yra tarsi nedidelė, draugiškų bei aktyvių žmonių bendruomenė, tad kviečiame tapti jos dalimi.

Poilsio erdvė

We LOFT komplekso širdis – patogi ir stilinga poilsio erdvė. Čia kuriama jauki aplinka, skirta bendrauti bei atsipalaiduoti. Ši erdvė pasižymi ne tik moderniu, harmoningu interjeru, bet ir funkcionalumu, kuriai yra būdingas nestandartinis, lakstus išplanavimas.

We LOFT poilsio erdvėje galite rasti patogius, jaukumą ir namų aplinką primenančius elementus, tokius kaip minkštieji baldai, tekstiliniai paviršiai, malonus apšvietimas, kambariniai augalai, šilti atspalviai bei atpalaiduojančią aplinką kuriantys dekoro elementai, su išskirtiniais akcentais. Visa tai tam, jog We LOFT gyventojams galėtumėme suteikti kokybišką poilsio ir bendravimo zoną, kurioje jie galėtų jaustis komfortabiliai.

Darbo erdvė

Virš poilsio erdvės, We LOFT komplekso gyventojams, yra sukurta moderni, įkvepianti darbo zona, skatinanti susikaupti, efektyviai dirbti bei dalintis idėjomis su kitais bendruomenės nariais. Darbo zona leis pakeisti aplinką, kai norima atskirti namų erdvę nuo darbo ir išlaikyti produktyvumą.

We LOFT darbo zona yra išdėstyta apgalvotai ir funkcionaliai. Patogumo šiai erdvei suteikia erdvūs darbiniai stalviršiai, darbui pritaikytos kėdės, natūralus ir kokybiškas apšvietimas. Ši estetiška ir stilinga darbo erdvė sukurta taip, jog We LOFT gyventojams būtų malonu dirbti, mokytis bei kurti.

Sporto salė

We LOFT savo gyventojams vienoje vietoje suteikia ne tik patogias darbo bei poilsio zonas, bet ir nemokamą sporto erdvę, kuria galima naudotis jums labiausiai tinkamu metu.

Šviesioje ir modernioje sporto salėje rasite naujus, profesionalius treniruoklius, reikiamą įrangą bei specialią dangą. Todėl galėsite aktyviai ir patogiai sportuoti. Šioje sporto salėje yra ne tik kokybiški treniruokliai, bet ir stilingas interjeras. We LOFT sporto salės išdėstymas ir dizainas yra sukurti taip, jog komplekso gyventojams sportuoti būtų gera ir malonu.

Kino salė

Kurdami bendras erdves pagalvojome ir apie jūsų pramogas. Todėl We LOFT komplekse rasite kino salę su projektoriumi, profesionalia garso sistema ir patogiomis sofomis.

Suplanavę kartu su priimamajame dirbančia administratore, galėsite čia turėti tikrą kino vakarėlį!

Bendra virtuvė

Kiekviename lofte ir apartamentuose yra įrengta mini virtuvė, bet jei jūsų kulinariniai užmojai didesni arba norisi valgyti kartu su kaimynais, įrengėme bendrą virtuvę su valgymo zona.

Bendroje virtuvėje rasite didelį stalviršį ir visą virtuvės įrangą, o šalia įrengtoje valgymo zonoje gyventojų laukia įvairaus dydžio stalai, tinkami valgyti vienam ar su kompanija.

Skalbykla

Taupydami jūsų lofto erdvę, įrengėme bendrą skalbyklą visiems gyventojams. Ja pasinaudoti galima bet kuriuo metu, už papildomą mokestį. 

Taip pat jums nereikės apkrauti savo gyvenamosios erdvės dulkių siurbliu, šluotomis ir kitomis valymo priemonėmis - jas rasite švaros sandėliuke nemokamai.

Dviračių paspirtukų saugykla/pakrovimas

We LOFT neužmiršta dviračių ir paspirtukų savininkų ir suteikia galimybę juos saugiai laikyti co-living'o viduje įrengtoje saugykloje. Todėl jums nereikės papildomai rūpintis jų laikymo sąlygomis bei saugumu.

Vairuojantiems automobilį, taip pat galime pasiūlyti rezervuotą stovėjimo vietą, jog savo automobilį visuomet galėtumėte turėti šalia savęs.

We LOFT gyventojams įskaičiuota:
Kino erdvė su projektoriumi
Kino erdvė su projektoriumi
Sporto salė su treniruokliais
Sporto salė su treniruokliais
Rūpestis jūsų buitimi
Rūpestis jūsų buitimi
Pramogos neišeinant iš namų
Pramogos neišeinant iš namų
Daug bendrų erdvių
Daug bendrų erdvių
Pasikalbėkime!
Susidomėjote gyvenimu We LOFT co-living'o bendruomenėje? Parašykite mums ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkantį loftą.