WELoft privalumai

We LOFT – tai jaukus, nedidelis 31 lofto ir daug laisvos erdvės!

Kuomet tampate mūsų bendruomenės nariu, jūs automatiškai įgysite nemokamą prieigą prie sporto salės, kino sales, poilsio erdvių ir kitų bendrų plotų, kurių turime daugiau nei 1000 kvadratinių metrų!

Viskas vienoje vietoje!

Poilsio erdvė

Maloni ir patogi poilsiavimo zona, kur galima maloniai praleisti laiką su draugais arba lofto gyventojais, žaisdami stalo žaidimus, skaitydami knygas ar tiesiog bendraujant ir gurkšnojant arbatos.

Darbo erdvė

Darbo zona leis pakeisti aplinką, kai norima atskirti namų erdvę nuo darbo ir išlaikyti produktyvumą. Čia skatinama susikaupti, dirbti efektyviai ir dalintis idėjomis su kitais bendruomenės nariais, kurdami kūrybinius projektus.

Sporto salė

Sporto klubas šalia tavę kuriame rasite viska, ko reikia Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai savijautai palaikyti. Erdvi treniruoklių salė prie pat taves. Sporto salė visada jums labiausiai tinkamu metu.

Kino salė

Mūsų kino salė yra jūsų patogumui ir malonumui. Su minkštais sėdynėmis, kokybišku garso ir vaizdo įranga bei jaukiu interjeru, jūsų kino vakarai bus išskirtiniai. Sustabdykite laiką ir leiskite sau pasinerti į įdomių pasaulį arba tiesiog atsipalaiduokite su draugais. Mūsų kino salė - tai vieta, kur įvyksta magija!

Bendra virtuvė

Kiekvienas loftas turi mini virtuvę, tačiau jei turite didesnių kulinarinių ambicijų ar norite valgyti kartu su kaimynais, turime bendrą virtuvę su valgymo zoną. Ten rasite didelę darbo plokštę ir visą reikalingą virtuvės įrangą. Valgymo zonoje yra skirtingo dydžio stalai, tinkantys valgyti tiek vienam, tiek su draugais.

Skalbykla

Kad sutaupyti vietos jūsų lofto, įrengėme bendrą skalbyklą visiems gyventojams. Ji gali būti naudojama bet kuriuo metu, už papildomą mokestį. Be to, jums nereikės rūpintis valymo įrankiais, tokiomis kaip siurblys, šluota ir grindų valymo šluota - juos galėsite nemokamai rasti skalbykloje.

Dviračių paspirtukų saugykla/pakrovimas

Mūsų colivingo kompleksas turi savo privačią stovėjimo aikštelę, kurioje visada turėsite vietą, skirtą tik jums.

Parkas ir ežerai

Jei mėgstate gamtos grožį ir ramybę, tiesiai prie mūsų namų yra parkas, o vos 10 minučių kelio nuo mūsų yra net trys nuostabūs ežerai.

Ežerų sąrašas:

 • Ginetiškių ež. 9 min nuo Mūsų
 • Salotes ež. 11 min nuo Mūsų
 • Gelužio ež. 11 min nuo Mūsų
 • Buividiškių tvenkinys 10 min nuo Mūsų

Pramogos ir prekybos centrai

Mes esame strategiškai patogioje vietoje Viršuliškių mikrorajone, nes šalia mūsų yra didieji prekybos centrai, kuriuose galite ne tik apsipirkti, bet ir praleisti laiką mėgaujantis pramogomis.

Prekybos centrų sąrašas: 

 • MADA 4 min nuo Mūsų
 • Vilniaus outlet 7 min. nuo Mūsų
 • Panorama 8 min. min nuo Mūsų
 • Akropolis 8 min. nuo Mūsų
 • Ozas 10 min. nuo Mūsų

Laisvalaikio malonumai

Prie mūsų colivingo yra daug vietų, kur galite maloniai leisti laiką su draugais ar kolegomis. Ten jūs galite mėgautis skaniu maistu ar tiesiog praleisti laiką bare.

Universitetai ir Kolegijos

Būkite ramūs, gerbiami studentai, nors mes esame šiek tiek nutolę nuo centro (iki miesto centro 15 min.), tačiau nesame labai toli nuo universitetų ir kitų mokymo įstaigų.

Universitetai ir kolegijos:

 • Vilniaus Kolegija 4,4 km. (10min nuo Mūsų)
 • Vilniaus Riomerio Universtetas 4,8 km. (11 min nuo Mūsų)
 • Lietuvos muzikos ir teatro akademija 6,9 km. (14 min nuo Mūsų)
 • VU Medicinos fakultetas 6,7 km. (13 min nuo Mūsų)
 • European Humanities University 6,2 km. (13 min nuo Mūsų)
We LOFT gyventojams įskaičiuota:
Kino erdvė su projektoriumi
Kino erdvė su projektoriumi
Sporto salė su treniruokliais
Sporto salė su treniruokliais
Rūpestis jūsų buitimi
Rūpestis jūsų buitimi
Pramogos neišeinant iš namų
Pramogos neišeinant iš namų
Daug bendrų erdvių
Daug bendrų erdvių
Pasikalbėkime!
Susidomėjote gyvenimu We LOFT co-living'o bendruomenėje? Parašykite mums ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkantį loftą.