Nuomininkams

Kas yra WeLOFT coliving

WELOFT - tai jaukus ir iškirtinis 31 buto co-living‘as, kuris suteikia daug vietos judėti!
Tampęs mūsų bendruomenės nariu, jūs automatiškai gausite nemokamą prieigą prie sporto salės, kino salės, poilsio zonų ir kitų bendrų plotų, kurie užima daugiau nei 1000 kvadratinių metrų!

We LOFT co-livingo apžiūra

Butus nuomai  galima pažiūrėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos. Bet MES nebūtume MES.... Dėl apžiūros visada galima tartis ir derinti laiką individualiai.

Weloft co-living nuomos tėrminai

Mes naudojamės "Pay as you go" principu, tai yra, mokėjimo sistema, kurioje Mūsų Svečiai moka tik už faktinį gyvenamaji laikotarpį. Tai gali būti nuo trijų dienų ir nors visa gyvenimą :)

Buto nuomos Kainos

Nuomos mokestis, į kurį jau įskaičiuoti komunaliniai mokesčiai, nurodytas šioje lentelėje. Lofto kaina svyruoja priklausomai nuo jo dydžio.

 

 • XS dydžio loft‘as 590 EUR
 • S dydžio loft‘as 640 EUR
 • M dydžio loft‘as 690 EUR
 • L dydžio loft‘as 750 EUR
 • XL dydžio loft‘as 830 EUR
Kas įskaičiuota į nuomos mokestį

Kaina apima buto nuoma, komunalinius mokesčius ir visų bendrų erdvių naudojimą coliving patalpoje.

Lofto rezervacija

Mes esame lankstūs savo svečiams ir atliekame buto rezervacijas. Rezervacija yra nemokama, jei loftą rezervuojate iki 3 dienų. Tačiau norint rezervuoti loftą ilgiau nei 3 dienas, yra taikomas 100 eurų rezervacijos mokestis, kuris vėliau bus atskaičiuotas nuo nuomos mokesčio. Tačiau, jei norite atšaukti rezervaciją, rezervacijos mokestis negrąžinamas.

Depozitas
Jūsų patogumui We LOFT co-living’e nėra depozito tvarkos.
 
 
Lofto nuomos apmokėjimas

Nuomos mokėjimas gali būti atliktas pavedimu arba grynaisiais atvykstant į co-living vietą. Jei pasirenkate pavedimą, jis turi būti atliktas ne vėliau kaip įsikėlimo dieną.

 

Pavadinimas UAB „Business plius“

Įmonės Kodas305688863

PVM mokėtojo kodas LT100013837317

Adresas Pilaitės pr. 16, LT-04352 Vilnius, Lietuva

Sąskaitos Nr. LT533500010011321695

Bankas UAB PAYSERA LT

Banko kodas SWIFT kodas EVIULT2V

Atstovas Kazimiež Andžejevski

Atstovavimo pagrindas2021 m. birželio 14 d. įgaliojimas Nr.Į-21/01

Papildomos paslaugos
 • Antžeminė automobilio stovėjimo vieta 30 . EUR/mėn.
 • Dviračių laikymo vieta 10 EUR/mėn
 • Naminiai gyvūnai 25 EUR/mėn.
 • Valymo paslauga 40 EUR vienkartinis mokestis
 • Gyvenamosios vietos registracija 50 100
 • Tekstilės paketas (dvigulė antklodė, dvi pagalvės, užvalkalų komplektas ir paklodė, vonios rankšluosčiai 2 vnt.) 120 EUR vienkartinis mokestis
 • Buities reikmenų paketas (virdulys, lėkščių rinkinys 2 vnt., vidutinė stiklinė 2 vnt., puodelis 2 vnt., 4-ių dalių stalo įrankių rinkinys, 2- jų dalių peilių rinkinys, pjaustymo lentelė) 100 EUR vienkartinis mokestis
Kaip vyksta įsikelimas ir išsikraustimas iš buto

ĮSIKELIMAS

 

Įsikėlimo laikas derinamas su kiekvienu Svečių individualiai.

Galima į co-living‘ą įsikelti administracijos nedarbo metu, tiesiog reikia atlikti apmokėjimą ir jums bus atsiusta įėjimo instrukciją ir individualus įėjimo kodai.

Prieš įsikeliant, nuomininkas turės perskaityti We LOFT co-living'o taisykles, užpildyti svečio kortelę, kurie bus atsiusti Jums į el. paštą. Taip pat turi būti atliktas apmokėjimas už nuomą.

 

IŠSIKELDINIMAS

 

Išsikraustymas vyksta paskutine nuomos termino diena iki 12 val. Loftus/Apartamentus privalėsite palikti švarius ir tvarkingus, o jei apžiūrėjus nustatysime patalpoms ar inventoriui padarytą žalą turėsite sumokėti tą sumą, kuria We LOFT co-livingo administracija nustato kaip suma kuria galima padengti nustatytą žalą. Apartamento magnetinę kortelę atiduoti administratorei. Apartamentų elektroninis raktas užblokuojamas paskutinę Nuomos laikotarpio dieną.

Nuomos pratesimas

Nuomojamų apartamentu nuoma pratęsiama, apmokėjus 100% nuomos mokesčio dydį per 48 val. iki nuomos laikotarpio pabaigos

 
Kuo turite pasirūpinti JŪS

Apartamentuose nėra patalynės, užvalkalų, indų ar virtuvės reikmenų - juos galite atsivežti patys arba nusipirkti  iš mūsų tiesiogiai.

Skalbykla

Mūsų apartamentuose rasite atskiras patalpas su dviem skalbyklėmis ir dviem džioviklėmis. Jos yra atskirai apmokomos programėles pagalba.

Ką rasi bendroje virtuvėje

Bendroje virtuvėje rasite po dvi viryklės, dvi orkaites, dvi indaploves, du šaldytuvus, keptuves, stalo įrankius, puodelius ir lėkštes. Tačiau prašome nesinešti bendro virtuvės reikmenų į savo loftą.

Komunikacija su co-living gyventojais ir administracija

Visa komunikacija su mūsų gyventojais vyksta naudojant WhatsApp programėlę. Visi gyventojai yra pridėti į bendruomenės grupę. Bendravimas su administracija yra galimas asmeniškai, tiek gyvai, tiek telefonu, tiek el. paštu. Administratore visada pasiruošusi jums padėti arba galime tiesiog draugiškai pakalbėti ir pagerti kavos :)

Gyvūnų laikymo taisyklės
 • Nuomininkas privalo laikytis savivaldybės paskelbtų gyvūnų laikymo taisyklių ir reikalavimų, taip pat kitų privalomų teisės aktų, įskaitant Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo reikalavimų.
 • Gyvūnai privalo būti paskiepyti ir paženklinti teisės aktų nustatyta tvarka.Nuomotojas turi teisę reikalauti Nuomininko pateikti visus reikalingus dokumentus, patvirtinančius aukščiau minėtų reikalavimų laikymąsi.
 • Nuomininkas visais atvejais atsako už jo augintinio padarytą žalą, Nuomininkas privalo atlyginti Nuomotojo patirtą žalą, susijusią su tokių pažeistų baldų ar inventoriaus pakeitimu ar kita atlikta žala.
 • Draudžiama Laikyti Apartamentuose daugiau nei 3 gyvūnus;
 
Ką daryti, jei negaliu patekti į savo apartamentus?
Pametus magnetinę kortelę ir/ar neveikiant elektroniniams raktams, prašome kreiptis į administraciją numeriu : 
Rūkymo vieta We loft colivinge

Komplekse rūkyti griežtai draudžiama, tačiau rūkantiems turime specialią rūkymo vietą, kur niekam netrukdydami galėsite rūkyti.

Registratūros / administracijos darbo laikas, kontaktai.
Administracijos darbuotojai pasirengę Jums padėti ir atsakyti į visus klausimus darbo dienomis nuo 9 ir 17 val. Susisiekti galite el. paštu info@weloft.lt ir tel.:
Gyventojų atsakomybės
 •  Asmenys, pažeidę Taisyklių reikalavimus, atsako Weloft coliving apartamentu Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka ir privalo sumokėti Administratoriui Taisyklių priede nurodyto dydžio baudą.
 • Nuomininkas visiškai atsako už turtinę ir/ar neturtinę žalą WeLoft kompleksui, jame esančiam Nuomotojo turtui ir/ar sveikatai, kurią tyčia ar dėl neatsargumo, nusižengdami Taisyklių reikalavimams, padarė Nuomininkas ir/ar asmenys, už kuriuos Nuomininkas atsako pagal šias Taisykles ar įstatymus, ir įsipareigoja atlyginti visus Nuomotojo dėl to patirtus nuostolius. Nuomininkas yra atsakingas už jo šeimos narių ir kitų asmenų, gyvenančių kartu, taip pat Svečių elgesį bei šių Taisyklių laikymąsi. Bendro naudojimosi objektuose Svečiai lankytis gali tik su Nuomininko palyda.
 • Nuomotojas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus bei už paliktus Nuomininko daiktus Bendrojo naudojimo objektuose, taip pat už Nuomininkų veiksmus ir pasekmes, atsiradusias dėl netinkamo Nuomininkams suteikto IP adreso naudojimo. Kaltieji asmenys privalo atlyginti visas Nuomotojo su netinkamu IP adreso naudojimu susijusias išlaidas (įskaitant bet kokias valstybės ir kitų institucijų paskirtas baudas ir kitas sankcijas)
WeLoft coliving vidaus taisyklės

  Naudodamasis Apartamentais ir Bendrojo naudojimo objektais, Nuomininkas privalo:

  • Apartamentus ir kitas WeLoft komplekse esančius Bendro naudojimo objektus naudoti tinkamai, tvarkingai ir rūpestingai, tik pagal tikslinę jų paskirtį, nepažeisdamas Nuomotojo, Administratoriaus, WeLoft komplekso gyventojų, Svečių ir lankytojų teisių bei teisėtų interesų;
  • Užtikrinti, kad Apartamentai ir Bendrojo naudojimo objektai būtų naudojami laikantis darbų saugos, civilinės saugos, sanitarijos ir higienos, priešgaisrinės saugos, ekologijos ir kitų normų, inžinerinių tinklų bei įrenginių eksploatacijos taisyklių reikalavimų;
  • Užtikrinti Nuomojamose patalpose esančių priešgaisrinių, šildymo, kanalizacijos, vandentiekio, elektros bei telefoninio ryšio linijų ir sistemų saugumą bei teisingą jų eksploatavimą, atitinkantį jų gamintojo ar galiojančių teisės aktų nustatytus reikalavimus. Jeigu galiojantys teisės aktai (normatyviniai dokumentai) nenustato ir Nuomininkas nežino, kaip teisingai naudotis atskirais Nuomojamose patalpose esančiais prietaisais, prieš pradėdamas jais naudotis Nuomininkas privalo kreiptis į Administratorių ir gauti atitinkamas instrukcijas ar išaiškinimus;
  • Užtikrinti, kad Nuomojamose patalpose nebus viršyti jose instaliuotų ar su jomis susijusių inžinerinių tinklų leistini apkrovimai;
  • Neįsinešti, nelaikyti, užtikrinti, kad kiti asmenys neįneš į Nuomojamas patalpas nuodingų, sprogstamų, radioaktyvių ar kitokių pavojingų medžiagų, kurių turėjimas ir laikymas yra uždraustas Lietuvos Respublikos įstatymais ar kitais teisės aktais;
  • Įvykus Nuomojamose patalpose avarijai ar kitam panašiam nenumatytam įvykiui, nedelsiant pranešti apie tai Administratoriui ir imtis būtinų priemonių avarijai lokalizuoti bei žalai sumažinti;
  • Administratoriui siekiant patikrinti Nuomojamų patalpų eksploatavimo sąlygas, leisti jam dienos metu nekliudomam patekti į Nuomojamas patalpas, o kitu metu – pagal išankstinį suderinimą (avarijų ar kitais ypatingais atvejais Administratorius neprivalo iš anksto informuoti Nuomininko apie planuojamą patekimą į Nuomojamas patalpas ir turi teisę įeiti į Nuomojamas patalpas, įskaitant atvejus, kai Nuomojamos patalpos yra užrakintos);
  • Nedelsiant informuoti Nuomotoją apie dėl Nuomininko kaltės padarytą žalą ir jos dydį Nuomotojo turtui ir atlyginti Nuomotojui tokiu būdu padarytą žalą Nuomotojo turtui per 30 (trisdešimt) dienų nuo jos padarymo momento;
  • Nereikšti Nuomotojui jokių pretenzijų dėl Nuomojamose patalpose esančio turto sunaikinimo, sugadinimo, dingimo dėl trečiųjų asmenų veiksmų;
  • Visus reikalavimus dėl žalos atlyginimo pirmiausiai reikšti Nuomotojo draudikui. Nuomininkui pareikalavus, Nuomotojas įsipareigoja informuoti Nuomininką apie Nuomotojo civilinę atsakomybę apdraudusį draudiką ir kontaktinius asmenis;
  • Užtikrinti, kad ne vėliau kaip paskutine nuomininko gyvenamąją diena nuomininkas įsipareigoja išsiregistruoti Nuomojamų patalpų adresu;

  Pastebėjus bet kokius šių Taisyklių pažeidimus nedelsiant informuoti Administratorių tiesiogiai ar el. paštu info@weloft.lt.

  • Nuomininkas turi teisę prašyti pakeisti Apartamentus dėl esminių jo trūkumų ar dėl kitų objektyvių aplinkybių, dėl kurių Apartamentai negali būti naudojamas pagal paskirtį. Tokiu atveju Nuomininkas el. paštu info@weloft.ltpateikia prašymą Administratoriui, kuris ne vėliau kaip per 7 dienas pateikia motyvuotą atsakymą dėl galimybės pakeisti Apartamentus kitu to paties tipo Apartamentais ar suteikti kito tipo Apartamentus, jeigu jie nėra užimti ar rezervuoti kitiems asmenims.
  • Apartamentuose ir Bendrojo naudojimo objektuose Nuomininkas taip pat privalo laikytis švaros ir tvarkos, periodiškai tvarkyti išsinuomotus Apartamentus, nepalikti šiukšlių ar kitų daiktų, atlikti dušo trapui reikalingą profilaktinę priežiūrą, rūšiuoti buitines atliekas pagal atliekų tvarkymo paslaugas teikiančios įmonės rekomendacijas bei visas šiukšles mesti tik į tam skirtus konteinerius. Nuomininkas turi teisę naudotis Nuomotojo švaros įranga bei priemonėmis, kuriomis gali naudotis ne ilgiau nei 3 val.(už šių įsipareigojimų nesilaikymą Nuomininkui gali būti skiriama nustatyto dydžio bauda);
  • Nuomininkai privalo vengti triukšmo, nepageidaujamo kvapo, dulkių, taip pat palaikyti draugišką atmosferą, elgtis pagarbiai kitų nuomininkų ir kitų asmenų atžvilgiu. Ramybės metu draudžiama triukšmauti ar kitaip trikdyti aplinkinių ramybę. Nuomininkui keliant triukšmą, nepageidaujamą kvapą, dulkes arba vibraciją, kuri trukdo ir/ar kenkia kitiems WeLoft komplekso gyventojams, Nuomininkas, Nuomotojo reikalavimu, įsipareigoja imtis Nuomotojo nurodytų priemonių sumažinti ir/ar panaikinti keliamą triukšmą, kvapą, dulkes ar vibraciją.

  Nuomininkams draudžiama Apartamentuose, Bendrojo naudojimo objektuose ir kitose WeLoft komplekse:

  • Rūkyti, išskyrus specialiai tam įrengtas vietas (už šių įsipareigojimų nesilaikymą Nuomininkui gali būti skiriama nustatyto dydžio bauda);
  • Demontuoti, reguliuoti ar kitu būdu keisti Apartamentuose ir/ar kitose WeLoft komplekso patalpose esančią inžinerinę įrangą;
  • Organizuoti gamybinę ar kitokią veiklą, dėl kurios teršiama aplinka arba kuri dėl triukšmo, vibracijos, jonizuojančio ir elektromagnetinio spinduliavimo ar elektrostatinio lauko kenkia kitiems nuomininkams;
  • Laikyti gaisrinei saugai ir žmonių sveikatai pavojingas sprogstamąsias, nuodingas ar lengvai užsidegančias medžiagas;
  • Apkrauti Bendrojo naudojimo objektus, taip pat prieigas prie patalpose esančios bendrosios inžinerinės įrangos valdymo vietų, nelaikyti juose šiukšlių ar asmeninių daiktų, savavališkai pertvarkyti Bendrojo naudojimo objektus ir inžinerinę įrangą;
  • Apsigyventi ar leisti kitiems asmenims apsigyventi Bendrojo naudojimo objektuose ar kitose tam neskirtose patalpose;
  • Apgyvendinti Apartamentuose kitus asmenis, ne gauvus raštiško Nuomotojo sutikimo;
  • Šiukšlinti laiptinėse ir kituose Bendro naudojimo objektuose, laikyti šiukšles, mėtyti jas pro patalpų langus ar balkonus bei kaupti įvairias buitines atliekas;
  • Pilti ir mėtyti į nuotekų šalinimo įrenginius degiuosius skysčius, nuodingas ir chemiškai pavojingas medžiagas, namų apyvokos daiktus ir statybines atliekas;
  • Vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines ir psichotropines medžiagas Bendrojo naudojimo objektuose, įskaitant holus, laiptines, taip pat šių patalpų prieigas;
  • Keisti, perplanuoti, savarankiškai remontuoti Apartamentus, Bendrojo naudojimo objektus ar bet kokias bendrojo naudojimo patalpas, perkelti Apartamentuose ir/ar Bendrojo naudojimo objektuose esančius baldus, įrangą ar kitą inventorių be raštiško Nuomotojo sutikimo;
  • Laikyti gyvūnus, jeigu tokia paslauga neužsakyta.

  Naudojimosi WeLoft komplekso bendrosiomis erdvėmis ir zonomis tvarka:

  • Nuomininkai privalo atsakingai ir rūpestingai naudotis WeLoft komplekso erdvėse esančiais Bendro naudojimo objektais, turtu ir inventoriumi, imtis visų įmanomų priemonių, kad besinaudodamas jais nepadarytų žalos savo, kitų asmenų turtui bei sveikatai.
  • Prieš pradedant naudoti Bendro naudojimo objektuose esančią įrangą, Nuomininkai privalo susipažinti su jų naudojimosi taikylėmis, o esant bet kokiems neaiškumams, nesinaudoti atitinkama įranga bei kreiptis į Administratorių dėl reikalingos informacijos pateikimo.
  • Nuomininkai privalo naudotis bendrojo naudojimo įranga, esančia Bendro naudojimo objektuose, tik pagal tiesioginę paskirtį ir nesinaudoti sugedusia įranga. Nuomininkai privalo apie sugedusią įrangą nedelsiant informuoti Administratorių.

  Naudojimosi bendrosiomis virtuvės zonomis tvarka:

  • Nuomininkai, pasinaudoję bendrosiomis virtuvės zonomis, privalo po savęs šias patalpas sutvarkyti, nepalikti maisto likučių ar kitų šiukšlių. (Už šio punkto nesilaikymą Nuomininkui gali būti skiriama šių Taisyklių 1 priede nurodyta dydžio bauda)
  • Griežtai draudžiama pasisavinti kitam nuomininkui priklausančias maisto prekes ar kitus daiktus.
  • Bendrosios virtuvės zonose esantys šaldytuvai periodiškai valomi kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį. Nuomotojas turi teisę pašalinti visus šaldytuve esančius maisto produktus ar gaminius, neatsižvelgiant į jų kokybę, nebent su konkrečiu Nuomininku susitariama kitaip.

  Naudojimosi sporto sale tvarka:

  • Sporto salės patalpose privaloma avėti tik tam skirtą sportinę avalynę.
  • Nuomotojas neprisiima jokios atsakomybės už sporto salėse kilusius Nuomininkų sveikatos sutrikimus, nelaimingus atsitikimus ir panašias aplinkybes.

  Naudojimosi kino sale tvarka:

  • Kino salės patalpomis Nuomininkas gali naudotis tik atlikęs kino salės patalpų rezervaciją. Rezervacijos laikas derinamas su Administratoriumi.
  • Kino salės patalpose esančius baldus ir kitą inventorių privaloma naudoti tik pagal paskirtį. Griežtai draudžiama išsinešti kino salės patalpose esančius baldus ir kitą inventorių.

  Naudojimosi antžemine automobilių stovėjimo aikštele tvarka:

  • Parkavimo vietos antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse yra konkrečiai priskiriamos Nuomininkui už Papildomą mokestį.
  • Nuomininkas antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje privalo vadovautis kelio ženklais, spec. linijomis bei nuorodomis, statyti automobilį tik Nuomininkui priskirtoje pažymėtoje parkavimo vietoje. Automobilių stovėjimo aikštelėje statomi automobiliai privalo būti techniškai tvarkingi, iš jų negali tekėti tepalas ar kiti skysčiai.
  • Nuomotojas neatsako už automobilių stovėjimo aikštelėje palikto automobilio saugumą, bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl automobilio vagystės, sugadinimo ar bet kokios kitos atsiradusios žalos.

  Taip pat draudžiama:

  • Automobilių stovėjimo aikštelėje remontuoti, plauti ir valyti automobilius ar kitas transporto priemones;
  • Statyti automobilius, turinčius dujinę įrangą;
  • Palikti netvarkingas automobilių signalizacijas ir neišjungtus variklius.
  Weloft coliving saugumas

  Visi išnuomojami apartamentai yra įrengti su elektroniniais raktais. Be to, į bendras erdves niekas negalės patekti be pakvietimo, nes pagrindinės durys yra apsaugotos kodų arba elektroninių raktų.