Nuomininkams

Apie We LOFT
Tai inovatyvus apgyvendinimo pasirinkimas, kuris sukurtas su mintimi apie jaunus ir aktyvius žmones. We LOFT co – living‘ę Jūsų laukia šiuolaikiška ir jauki aplinka, o patogios patalpos skirtos tiek darbui, tiek poilsiui bei sportui prisideda prie visaverčio gyvenimo kokybės gerinimo.
 
Nuomos terminai
We LOFT co – living siūlome trumpalaikę nuomą nuo 3 dienų iki mėnesio. Jei norite gyventi ilgiau, tiesiog susimokėkite už sekantį mėnesį.
 
We LOFT co-livingo apžiūra
Susisiekus su mumis ir Jums mielai aprodysime ne tik apartamentus, bendras erdves, bet ir papasakosime, apie visus jų privalumus, o jei atvykti negalite – kviečiame apartamentus apžiūrėti galerijoje.
Kainos
Nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto lofto dydžio ir nuomos trukmės.
Į nuomos kainą įskaičiuota…
Jūsų pasirinkti apartamentai. Galimybę naudotis visomis bendromis erdvemis (poilsio, darbo, sporto ir pan.), komunalinių mokesčių tvarkymas ir wi-fi prieigą loftuose/apartamentuose.
 
Į nuomos kainą NEįskaičiuota…
Komunaliniai mokesčiai, kitos papildomos paslaugos, tokios kaip : parkingas, augintinio mokestis, skalbyklos naudojimas.  
 
 
Įsikelimas
Įsikėlimo laikas derinamas su administratore. Norėdami susisiekti, galite naudotis el. paštu: info@weloft.lt. Norint įsikelti, nuomininkas turės perskaityti We LOFT co-living'o taisykles, užpildyti svečio kortelę bei sumokėti už nuomą ir fiksuotus komunalinius mokesčius.
Nuomos pratesimas
Mes naudojamės "Pay as you go" principu, tai yra, mokėjimo sistema, kurioje vartotojas moka tik už faktinį paslaugos, produktų ar išteklių naudojimą tik tada, kai jie yra naudojami arba išnaudojami. Paprasčiau tariant, sumoki - gyveni!
 
Išsikraustimas
Išsikraustimas vyksta paskutine nuomos termino diena iki 12 val.  Loftus/Apartamentus privalėsite palikti švarius ir tvarkingus, o jei apžiūrėjus nustatysime patalpoms ar inventoriui padarytą žalą turėsite sumokėti tą sumą, kuria We LOFT co-livingo administracija nustato kaip suma kuria galima padengti nustatytą žalą. Apartamento magnetinę kortelę atiduoti administratorei.
Depozitas
We LOFT co-living’e nėra depozito tvarkos.
 
 
Augintiniai
Už papildomą 25 EUR mokestį per menėsį ir susipažinus su jų laikymo taisyklėmis, mielai priimsime Jus su Jūsų augintiniu.
 
Gyvenamosios vietos deklaravimas
Už papildomą 50 EUR mokestį, šią paslaugą užsisakyti galite atliekant apartamentų rezervaciją.
 
Parkingas
Viena automobilių stovėjimo vieta kainuoja 30 EUR per mėnesį.
Nusiskundimai

Mūsų savitarnos programėlėje rasite skiltį su užrašu „nusiskundimai“, kurioje galėsite siųsti pranešimus apie gedimus, nuomininkų nusižengimus ar kt. klausimus. Pasistengsime, kaip įmanoma greičiau Jums pagelbėti.

Ką daryti, jei negaliu patekti į savo apartamentus?
Pametus magnetinę kortelę ir/ar neveikiant elektroniniams raktams, darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. prašome kreiptis į administraciją numeriu : +37060354138,o kitu laiku į apsaugos kompaniją tel. 1858 . Ši paslauga mokama.
Ar galiu į savo nuomojamus apartamentus atsivesti draugų?
Taip, tačiau visa atsakomybę už svečius prisiima patys nuomininkai.
Kur galėsiu skalbti savo drabužius?
Savo skalbiniais galėsite pasirūpinti bendrose patalpose įrengtoje mokamoje modernioje savitarnos skalbykloje.
Ar galiu rūkyti savo apartamente?
Komplekse rūkyti griežtai draudžiama, išskyrus tam skirtas specialias vietas lauke.
Registratūros / administracijos darbo laikas, kontaktai.
Administracijos darbuotojai pasirengę Jums padėti ir atsakyti į visus klausimus darbo dienomis nuo 9 ir 17 val. Susisiekti galite el. paštu info@weloft.lt ir tel.:
COVID-19 reikalavimai.
Informacija nuolat atnaujinama oficialiame Sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje https://nvsc.lrv.lt .